[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Genta Ismajli vjen me video provokuese nga pishinaGenta Ismajli ka disa ditë që ka nisur pushimet nga ku dhe po publikon pamje, shkruan GazetaBlic.Në orët e vona këngëtarja nuk ka hezituar t’i provokojë ndjekësit e saj me një video të publikuar në Instagram.

E veshur në bikini brenda pishinës luksoze, Genta u shfaqë tejet e nxehtë teksa po bënte lëvizje provokuese. VIDEO

Genta Ismajli shpesh akuzohet për operacionet e shumta plastike, ku numëron një numër të madh të tyre në fytyrë, por që ashtu siç dhe ndodhë, as kjo nuk është se e ka pranuar.Ndërsa në muzikë, nuk është më ajo Genta e dikurshme që të gjithë e donin, dhe çdo këngë e saj shndërrohej në hit.Dy muaj më parë ajo lansoi projektin “Zjarr” dhe ka arritur të marrë vetëm 1.7 milionë shikime në Youtube.

Menu Title