.
×

Gasso paralajmëron këngën e re ‘Lej skenat’Me një stil të veqantë dhe përvojë të gjatë në muzikë, Gasso ka fituar një audiencë  dhe fansa që mezi presin t’I dëgjojnë këngët e tij. Tani ata kanë një arsye për të festuar. Kënga e re tani po vjen!

Reperi I njohur ka paralajmëruar këngën e re që do të dalë në skenë shumë shpejtë, transmeton Botapress.info.

Gasso, që jeton në Zvicër është shumë I pranishëm në skenën muzikore në Kosovë dhe diasporë.

Në këtë këngë ai ka punuar me producentin e njohur  Çekiç me të cilin ka bashkëpunuar edhe në këngët e mëparshme.

“Lej skenat ” është kënga për të cilën Gasso  ka punuar me përkushtim të madh, ndaj pret që nga ky projekt të marrë edhe suksesin e shumëdëshiruar. /Botapress.info