.
×

Gani Gecit i ndodhë diçka e papritur, ai prej “mërzisë” ia mësynë bregdetit shqiptar (Vdeo)Hakerë të papërgjegjshëm ia “kanë thy” faqen e Facebookut për disa ditë por falë miqvet të tij më të fortë se hakerët arrin ta rikthejë përsëri në “pronësi” faqen e tij të Facebookut, shkruan Botapress.
Por kur e ka rikthyer faqen, prej gëzimit ia therr bregdetit shqiptar dhe poston një foto ku shihet duke notuar në valët e bregdetit shqiptar. Madje ai këtë bregdet e quan më të mirin në gjithë botën.
Ja postimi i Gani Gecit:

PER VIDEO KLIKO KETU