[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Gani Geci: Ja koha kur ishin bashkë Fatmir Sejdiu, Fatmir Rexhepi e Vjosa Osmani me Hashim Thaçin? 

Botapress, 6 Qershor – Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Gani Geci ka shfletuar në arkivën e fotografive dhe ka gjetur një foto ku duken në rend të parë, në një “ecje kolektive” të përbashkët mes Fatmir Sejdiut, atëbohtë kryetar i LDK-së dhe president i vendit, Hashim Thacit kryeminsitër, Fatmir Rexhepit si ish-ministër i Brendshëm dhe Vjosa Osmanti në cilësinë e këshilltares së Presidentit Sejdiu, shkruan Botapress.
Në llogarinë e tij në Facebook, Gani Geci e ka komentuar me këto fjalë këtë fotografi:

Vota kunder LDK-ës ,a thua a ishte ky koalicioni i vjeter i Fatmir Sejdiut ,Vjosa Osmanit e Fatmir Rexhepit qe ishte minister i brendshëm ne kohen e Fatmir Sejdiut dhe Hashimi

Menu Title