.
×

Gani Geci del në mal, por jo me armë! (Foto) 

Gani Geci, ish-deputet I Kuvendit të Kosovës dhe një prej luftëtarëve të orëve të para të UCK-së ka dalë në mal. Së paku kështu ka shkruar në një postim të tij në Facebook, shkruan Botapress.

 

“Ne malet e fshatit Llaushë aty ku u rrita aty ku u kalita aty ku luftova për liri,aty kugjej qetsin shpirtrore” ka shkruar Gani Geci në Facebook.