[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Gani Geci: Albin kurti ka qenë në PDK!Ish-deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Gani Geci sonte në Debat Plus, ka thënë se Albin Kurti, ka qenë në Partinë Demokratike të Kosovës.Ai këtë deklaratë e ka bërë derisa në këtë emision ku po flitet për krizën politike në kohën e pandemisë.“

Ai u kon në PDK, s’ka guxu as me më kqyr. Ai u kon në PDK, dilke i shajke sa mujke, e ka pas një emision natën vonë dhe e shajke LDK-në. Pra ka qenë kundër Rugovës”, ka thënë Geci, për kryeministrin në detyre, liderin e Vetëvendosjes, Albin Kurti

Menu Title