[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Fushë Kosovë: Djali rreh nënënBotapress, 27 Korrik-Një nënë nga Fushë Kosova është obliguar të marrë tretman mjekësorë pas lëndimeve që ka marrë pasi është rrahur nga djali i saj.

Sipas njoftimit të policisë ngjarja ka ndodhur mesditën e së e enjtes ndërsa personi i dyshuar është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është paraburgosur./BP/

Menu Title