.
×

Fshati Lupq mbulohet nga uji (Video)Pas reshjeve të shiut që kanë rënë gjatë mbrëmjes së djeshme, në fshatin Lupq komuna e Podujevës ka pasur vërshime.

Siç shihet në këto foto dhe videoi  disa pjesë të tokave janë mbuluar tërsisht nga uji