.
×

Françeska Jaçe fejohet me djalin e biznesmenit shqiptar? (Foto)Modelja dhe ish-banorja e Big Brother Françeska Jaçe aktualisht është në një lidhje me djalin e biznesmenit Ram Geci, Andi Gecin.

Aktualisht ajo ndodhet në Mykonos, por një postim  i saj ka tërhequr vëmendjen. Jaçe ka publikuar një Instastorie në të cilën shfaqet me një unazë mjaft të kushtueshme në gishtin e katërt të dorës së majtë. Të jetë fejuar modelja, apo  të jetë vetëm një shaka e saj?/Gazeta Express/