.
×

Fotografitë provokuese të Bleronës, ekspozon gjoksin me të madhe (FOTO) 

Blerona Zeqiri personfikohet ndër moderatoret më seksi dhe me linja trupore mëse të formësuara.

Ajo që një kohë të gjatë është pjesë e televizionit e cila na shoqëron çdo javë me programin e saj ‘1 kafe prej shpisë’.

Blerona është aktive në rrjetet sociale e cila publikon imazhe nga më të ndryshmet, e cila padyshim që duket tejet e nxehtë.

Këto imazhet në vazhdim janë shumë ‘hot’ dhe mjaft provokuese nga ana e moderatores, ku ekspozon gjoksin me të madhe.

Ndryshe, Blerona ka arritur të fitojë një karrierë të bujshme dhe të suksesshme.