[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Fotografi Premton Berisha nga Istogu që po djeg rrjetet sociale me fotot që po i realizonPremton Berisha është nga Istog talenti i tij tani vërehet shumë, fotografin e ka pasion e tani dhe punë mënyra se si i realizon fotot ka fituar mjaftë vëmendje madje tani po pëqehet dhe po komentohet shumë në lidhje me punën që e bënë, shkruan Botapress.info

Berisha tash e sa vite po merret me fotografi. Natyra dhe peisazhet e bukura janë specialiteti i tij, po ashtu edhe realizimi i fotove në ahengje të ndryshme ku fejesave dhe dasmave ia shton bukurinë me anë të aparatit dhe profesionalizmit të tij, shkruan Botapress.info

Premton Berisha ka instagramin ku i poston foto që i realizon dhe ku shihet puna e tij me përkushtim dhe profesionalizëm që po e bënë.

Menu Title