[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Fotografi e rrallë e Miriam Canit, kështu dukej kur ishte 18 vjeçMiriam Cani ka hapur arkivat e fotografive. Miriam Cani ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën mezi njihet.

Këngëtarja këtë foto e kishte relizuar kur ishte vetëm 18 vjeçare dhe ndryshimi është shumë i madh nëse e krahasojmë me tani.

“Koha fluturon”, është mbishkrimi që Miriami ia ka lënë fotos, ku u shfaq me një minifund vjollcë, bluzë të bardhë e xhaketë.

Për ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Miriam Cani është “Duamë” në bashkëpunim me Alban Skënderajn.

Menu Title