.
×

Foto që po thyen zemrat e njerëzve: Babë e bijë pak para se të binte avioni rusKjo foto është shumë prekëse.

Në të duket babai 38 vjeçar Iurii Sheina dhe vajza e tij e vogël Anastasiia Sheina, vetëm 3 vjeç.

Ata kishin dalë në këtë foto kur po linin pushimet dhe po hipnin në avion në Sharm El Sheik për t’u kkthyer në Rusi.

Avioni i tyre ra në Siani.

Nuk pati të mbijetuar.

Për më shumë lajme, bëjeni Like duke klikuar këtu