.
×

FOTO/ Anxhela Martini e ndez ‘flakë’ shtratin!Është një nga modelet më seksi, e cila karrierën e saj e ka ndërtuar jashtë vendit.

 

Por kohët e fundit modelja Anxhela Martini ka qenë në qendër të vëmendjes pas dasmës së beftë më të dashurin e saj Dragos Savulscu.

 

Gjithashtu ata realizuan një muaj mjalti ekzotik dhe duket se tashmë Anxhela i është rikthyer normalitetit dhe fotove seksi.

 

Një të tillë e ka publikuar mbrëmjen e sotme, ku shfaqet më seksi se kurrë, e shtrirë në shtrat në një foto bardh e zi.

Image