.
×

Formacionet zyrtare: United – Sevilla 

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Manchester United – Sevilla
Manchester United dhe Sevilla kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit në kuadër të ndeshjes së kthimit në Ligën e Kampionëve.

Kjo ndeshje do të zhvillohet në Old Trafford nga ora 20:45.