.
×

Formacionet zyrtare: Spanjë – AngliSpanja dhe Anglia do të përballen me njëra tjetrën në kuadër të Ligës së Kombeve.
Kjo ndeshje është e vlefshme për Ligën A, saktësisht grupin e katërt, shkruan lajmi.net.

Ndeshja zhvillohet në Estadio Benito Villamarín, në Sevillë.

Takimin mund ta ndiqni me fillim nga ora 20:45.

Këto janë formacionet e skuadrave: