[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

‘Fobes’ publikon listën e modeleve më të paguara (Foto) 

Gisele Bündchen ka qenë shumë e re kur ka filluar që të paguhet për punën e saj me shuma marramendëse parash.

Por këtë pozitë ajo sipas ‘Fobes’ ia ka lëshuar 22 vjeçares, Kendall Jenner e cila tashmë është paguar plotë 22 milion dollar vetëm duke slifuar për Adidas, La perla dhe Estee Lauder.

Pas tyre pasojnë emrat e tjerë të modeleve të njohur botërore të cila paguhen shumë nga brende dhe kompani të ndryshme.

Kendall Jenner – $22 million

Image result for kendall jenner

Gisele Bundchen – $17.5 million

Image result for Gisele Bündchen

Chrissy Teigen – $13.5 million

Image result for Chrissy Teigen

Adriana Lima – $10.5 million

Image result for adriana lima

Gigi Hadid – $9.5 million

Related image

Rosie Huntington-Whitely – $9.5 million

Image result for Rosie Huntington-whiteley

Karlie Kloss – $9 million

Image result for karlie kloss

Liu Wen – $6.5 million

Image result for liu wen

Bella Hadid – $6 million

Image result for bella hadid

Ashley Graham – $5.5 million

Image result for ashley graham

Menu Title