.
×

Flori dhe Geti foto së bashku…gati bashkëpunimi i tretë?Janë padyshim dy nga emrat më të mirë të muzikës shqiptare dhe vite më parë kanë realizuar 2 bashkëpunime sëbashku.

Por mesa duket mes reperit Getoar Selimi dhe kantautorit Flori Mumajesi, sërish po bluhet diçka. Ka qenë Mumajesi , i cili ka publikuar një foto ku shfaqet së bashku me Getin.

 

Nuk dihet nëse ky takim është thjesht mes miqsh, apo ata do të sjellin një bashkëpunim të tretë së bashku. Dy të mëparshmet ishin “Baby” dhe “Ani ani syn”./Gazeta Express/