[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Flet për herë të parë Remzije Osmani për rejën e saj, ja kush ia ‘mori’ djalin(Video) 

 

Këngëtarja e muzikës popullore Remzije Osmani së fundi ka fejuar djalin e saj në një aheng familjar.

Ajo në një interistë për emisionin Prive ka folur mbi këtë fejesë dhe vecanërisht për nusen e saj.

Këngëtarja e mirënjohur ka thënë se e do rejën e saj sikur vajzen e vet./Botapress/

Për më shumë ndiqeni videon.

Menu Title