[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Flet Loredana Zefi: Mozzik është babai i vajzës time, Zuna është partneri imKa disa javë që në media Loredana Zefi po përflitet për lidhjen e re të dashurisë me reperin Zuna. Mirëpo, pavarësisht se janë fotografuar shpesh bashkë, Loredana Zefi ka thënë se thjesht janë miq të mirë.Madje edhe në një video të publikuar së fundmi, këngëtarja ka përmendur edhe Mozzikun.

“Mozzik është babi i fëmijës tim, ndërsa Zuna është partneri im…në biznes”, thotë Loredana ndërsa është pranë këtij të fundit.

Mozzik dhe Loredana nga lidhja e tyre kanë dhe një vajzë afro dy vjeçe të quajtur Hana e cila jeton me Loredanën në Zvicër.

Menu Title