[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Flasin familjarët e 11-vjeçares që humbi jetën pasi ra në bunarBotapress 25 Shkurt – Familjarët dhe fqinjët e nxorën nga bunari, familjarët tregojnë se si ndodhi rasti.

Janë nisur për ti shprehur ngushëllime familjes Burrniku.

Edhe të pamën kjo familje që jeton në periferi të Ferizajt e kanë haur.

Atyre pasditen e së dielës u ndodhi një ngjarje e rëndë.

Vajza e tyre, 11 vjeçare deri sa ishte duke lozur në oborrin e shtëpisë, papritmas ra në këtë bunar.

E si ndodhi e gjithë ngjarja tregon tezja e 11 vjecares.VIDEO

Menu Title