[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Fjolla Morina tregon shumë me fustan të shkurtër në shtratFjolla Morina ka ndarë me ndjekësit imazhe atraktive nga pushimet. Fjolla Morina ka disa ditë që ka nisur pushimet, në të cilat po kalon kohë të mrekullueshme.

Si destinacion për këto pushime, ajo ka zgjedhur Malin e Zi, ndërsa po shoqërohet nga nëna e vajza.

Fjolla nuk e ka kursyer fotografitë joshëse, e disa të tilla i postoi së fundi me një fustan të shkurtër, ku vuri në pah këmbët seksi dhe gjoksin.

Për ndryshe, “Nace Nace” titullohet projekti i fundit muzikor, ndërsa po punon rreth realizimit të këngëve të reja.

Menu Title