.
×

Fjolla Morina na thotë ‘mirëmëngjes’ lakuriq nga shtratiKëngëtarja Fjolla Morina është paraqitur lakuriq nga shtrati.Me këtë foto të publikuar në Instastory ajo u thënë ‘mirëmëngjes’ një numri të madh të personave që e ndjekin, shkruan lajmi.net

 

Në foton e postuar ajo shihet e zhveshur e mbuluar vetëm me një çarçaf të bardhë. Fjolla njihet për provokime të tjera të tilla dhe nuk është hera e parë që mediat shkruajnë për të sa i përket kësaj pike.Emri i saj është lakuar shpesh edhe për jetën e saj private por edhe profesionale.

fjolla morina, lakuriq