[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Fjolla Morina lajmërohet nga shtëpia ku po qëndron në Kukës, ka një mesazh për të gjithëJavën e kaluar Fjolla Morina u arrestua në Morinë pasi në çantën e këngëares u gjetën dy armë zjarri.Gjykata e Kukësit vendosi që këngëtarja të qendrojë në arrest shtëpie, pikërisht në qytetin e Kukesit në një banesë me qera.

Tani ajo ka reaguar përmes një shkrimi në Instagram, derisa ka kërkuar që të mos shkruhen gjëra që sipas saj janë të pavërteta.Ao tutje ka thënë se i merr fajet vet mbi supe, dhe s’kanë pse futen në mes familjarët dhe fëmijët.

“E kuptoj mjaft mire qe te jesh person publik cdo gje do te hiperbolizohet por deri ne nje fare pike te gjithe ne kete jete nuk jemi te pagabueshem e ju qe drejtoni gishtin nga une beni mire te numeroni gabimet tuaja nganjehere. Cfar skam lexuar keto dite per veten time! Gjara qe dhe une si dija..por te shkruani me emer e mbiemer dike i cili nuk ka asnje lidhje intime me mua kjo eshte keqdashje e paste. Po shkaterroni familjen e nje njeriu i cili nuk meriton kete “show”. Po shkruani gjera te paqene dhe po lendoni nje familje e femije. Fajet e mia i marr vet mbi sup ama ligesine per pak para klikimesh nuk e kuptoj. Mos fusni ne valle njerez familjare!”, ka shkruar ajo.

Menu Title