.
×

Fjolla Morina ka një porosi për keleget e saja: Mos keni frikë se nuk ua marr burrat! (Video)Këngëtarja Fjolla Morina ka qenë e ftuar në emisionin “Thumb”. Ajo ka treguar se nuk është një vajzë ekstravagande sikundër edhe shfaqet. Përkundrazi, këngëtarja është shprehur se është shumë e ndrojtur. Fjolla është shprehur se nuk është ajo vajza që “gratë thonë se kjo të merr burrin”. “Unë jam një tip shumë arrogante. Unë jam shumë e ndrojtur jam shumë e tërhequr. Jam ekstremisht e tërhequr. Ndodh që kur jam në kafe me shoqet i them që spostohu pak që të mos më shikojë ndonjë tip përballë. Mua tek mashkulli më pëlqen burrëria nuk i shikoj nga fiziku. Nuk jam si shumica e vajzave që thonë shikoje sa i bukur që është. Por ka edhe vajza që më ngacmojnë dhe më dërgojnë video seksi”, tha Fjolla. Më tej Fjolla i është përgjigjur pyetjes thumbuese të Fatmës dhe Aulonës. Moderatoret e pyetën se nëse vërtet ka pasur një lidhje me ish-të dashurin e Morena Tarakut. “Unë nuk jam ai tipi që u marr burrin, ndoshta mund të dukem pak kështu por në realitet jam një njeri krejt tjetër. Unë kam shoqet e mia dhe më shumë rrij me burrat e tyre sesa me ato. Përderisa rrij me burrat e tyre ata e dinë shumë mirë se kush jam unë”, tha ajo.

VIDEO