[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Fjolla Morina ka një këshillë për të gjitha vajzatFjolla Morina është një nga këngëtaret që herë pas here tërheq vëmendjen e ndjekësve dhe të mediave rozë.Së fundmi përmes disa fotove të postuara në Instagram ka vendosur të japë një këshillë për të gjitha vajzat.

Fjolla Shfaqet e veshur me një fustan me diamante, me flokë të kapura dhe shkëlqen e gjitha.Nga fustani i bien në pah dhe format e saj trupore që janë mjaft të hijshme.

Përkrah fotos Fjolla shkruan: Asnjëherë mos tregoni lëvizjen tuaj të ardhshme.Ndoshta kjo këshillë lidhet pikërisht me të shkuarën e saj.

Menu Title