[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Filmi “Johnny English Strikes Again” shfaqet sot premierë në Kino ABCPremiera e filmit “Johnny English Strikes Again”, do të shfaqet në dy termine gjatë ditës së sotme në kinemanë ABC. Ndërsa për media filmi shfaqet në ora 13:00

Oraret: “Johnny English Strikes Again”, në ora 18:00 dhe 20:00  “The Predator” 3D, në 22:00. Raporton Botapress.info

Menu Title