.
×

Festë në familjen e Dautit dhe Lolës, ja çka po festohetLola Haradinaj është bashkëshorja e deputetit të Aleacës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj. Ajo është një femër tejet e bukur dhe atraktive, gjë që e dëshmon në çdo paraqitje të saj.

Për të sot është një ditë e veçantë. Kjo pasi vajza e saj, Troja ka ditëlindjen. “Gëzuar ditëlindjen princesa ime Troja. Të dua deri në hënë dhe prapa”, ka shkruar ajo përkrah fotografisë. Lola ka edhe një djalë që quhet David.