.
×

Femrat VIP të cilat kanë qenë të virgjëra përpara martesës së tyreKëto femra të famshme thonë se ato priten deri natën e tyre të dasmës për të humbur virgjërinë.

Virgjereshat1Sarah Drew
Aktorja e “Grey’s Anatomy” mori shkas nga jeta e saj për të luajtur karakterin e virgjër te April në dramën mjekësore. “Për April, gjëja e parë që u zbulua ishte fakti qe ajo ishte e virgjër,” tha Drew për FOX411. “Prita deri sa u martova për të bërë seks kështu që i kam kuptuar motivet e April dhe u përshtata mjaft mire ne rol. “

Virgjereshat2Adriana Lima
Kjo bukuri braziliane arriti ti rezistojë lojtarit te baseball Derek Jeter dhe yllit te rrokut Lenny Kravitz dhe të mbetet e virgjër deri sa ajo më ne fund u martua me basketbollistin Marko Jariç.

Virgjereshat3Lisa Kudrow
Ylli i serialit televiziv “Friends”, u betua se do te kryente marrëdhënie seksuale vetëm kur te ishte e martuar. Aktorja u martua me burrin e saj te tanishëm Michael Stern në vitin 1995 kur ajo ishte 32 vjeç.

Virgjereshat4Courtney Stodden
Pjesëtarja e një “Reality Show”, aktore dhe modele, ne vitin 2011 u martua me aktorin 51-vjeçar Doug Hutchinson. Dhe ne atë kohe ajo ishte vetëm 16 vjeç.

Virgjereshat5Julianne Hough
Edhe pse këngëtarja arriti pike te larta ne “Dancing with Stars”, një vend ku ajo nuk ka arritur pike te mjaftueshme është dhoma e gjumit.

Virgjereshat6Jessica Simpson
Në moshën 12 vjeçare, babai i Jessica, një ministër, i kërkoi vajzës se saj qe te premtonte për të qëndruar e virgjër deri sa djali i duhur te vinte ne jetën e saj. Këngëtarja e mbajti premtimin e saj dhe humbi virgjërinë në moshën 22 vjeçare me tani ish-bashkëshortin Nick Lachey.

Virgjereshat7Jordin Sparks
Fituesja e “American Idol” merrte gjyshen e saj me vete kur ajo udhëtonte për tu siguruar që nuk do të humbiste virgjërinë e saj.

Virgjereshat8Heidi Montag
Në vitin 2008, burri Heidi-t, Spencer Pratt, tha per “Ryan Seacrest” se ata u munduan për te “ulur gjakrat” ne dhomën e gjumit para se te ishin te martuar duke vendosur jastëkë midis tyre për te luftuar tundimin.

Virgjereshat9Hilary Duff
Aktorja foli për çështjet e virgjërisë se saj ne revistën Elle në vitin 2006.

Virgjereshat10Mariah Carey
Kengetarja gjithashtu ka pohuar te ketë qene e virgjër përpara martesës se saj me Nick Cannon./ikub/