.
×

Femrat me trupin më seksi të vitit 2014 (Foto)Gazeta e njohur britanike Daily Mail ka bërë një renditje të femrave me trupin më seksi për vitin 2014.

Ndër to gjenden këngëtare dhe modele të famshme si Jennifer Lopez, Gisele Bundchen, Alessandra Ambrosio, Adriana Lima, Rihanna, Candice Swanepool, Irina Shayk, Kim Kardashian etj.

Kujtojmë që femra më seksi doli bukuroshja Kate Upton e cila fitoi sfidën për femrën më seksi në planet.