[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Fëmijët që i bijetuan tërmetit në Shipëri, kanë takuar sot idhujt e tyre në futboll, Cristiano Ronaldo dhe BuffonEndrra ju u bë realitet këtyre fëmije që janë të mbijetuari nga tërmeti i 26 Nëntorit që ndodhi në Shqipëri, shkruan Botapress.info

Dy fëmijët “fluturuan” nga dritarja gjatë tërmetit, takohen me Cristiano Ronaldo dhe Buffon.

Një surprizë për Aurelin dhe Alesjon, dy fëmijët që fluturuan nga dritaret e pallatit të tragjedisë në Thumanë, e që pasi lanë spitalin duhet të rifillojnë rrugën e jetës, që u’a urojmë të gjatë, me shëndet e gëzime.

Alesio dhe Aureli, dy të miturit të cilët i mbijetuan tërmetit shkatërrimtar të 26 nëntorit, kanë takuar sot idhujt e tyre në futboll, Cristiano Ronaldo dhe Gianluigi Buffon, shkruan Botapress.info

 

 

Menu Title