[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Fatmir Limaj publikon një foto në mesin e vajzave, kaq të bukura janë atoFatmir Limaj është ndër figurat kryesore të politikës kosovare.Ai njihet nga shumica e publikut kosovar dhe ai interesohet edhe për jetën jashtë kostumit të politikanit.

Vajzat e Fatmirit shpesh morën vëmendje në shtypin rozë për pamjen e tyre tërheqëse. E sot ai ka publikuar një fotografi në mesin e vajzave të tij.Kaq të bukura i ka vajzat Fatmir Limaj.

Menu Title