.
×

Fansi i Shkëndije Mujajt i bën një pyetje për femrat, ja si përgjigjet ajoShkëndije Mujaj padyshim që është njëra ndër këngëtaret më të ndjekura në rrjetet sociale dhe më e përfolura sa i përket jetës së saj sentimentale. Poashtu ajo është gjithmonë në qendër të vëmendjes me cdo gjë që publikon në profilin e saj zyrtar në IG, shkruan Botapress.info

Ajo vazhdimisht është active në këtë rrjet social me video dhe foto nga jeta e saj e përditshme dhe ka thënë se cdo gjë poston për fansat e saj. Së fundi ajo ka postuar një fotografi së bashku me një pyetje të cilën duket se ia ka bërë një nga fasnat e saj. Ai e ka pyetur se nuk ka një femër ndërsa këngëtarja e mirënjohur e muzikës shqiptare dhe një ndër divat kryesore të IG i është përgjigjur në mënyre tejet të brishtë. Për të parë komëntin e Mujajt mund te shihni në foton në vijim, shkruan Botapress.

Ndryshe Shkëndije Mujaj numëron hiq më pak se 566 mijë fansa në rrjetin social në IG, dhe duket se ajo është mjaft e pëlqyer. Shkëndija më shumë se për karrierën e saj është komentuar për linjat trupore e cila i ekspozon më shumë se ç ‘duhet para 566 mijë ndjekësve që ka, shkruan Botapress.

Por, sigurisht se një gjë e cila na duket tejet interesant dhe atraktive për shumëkë që dëgjon për këtë është se gjatë një interviste Shkendije Mujaj ka thënë se i falë 5 vakte, kjo shumë e çuditshme pasiçë me fe është e ndaluar zhveshja, e në të gjitha imazhet ajo del pothuajse cullak./BP/