[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Familja e Donika Kadaj-Bujupit lidh miqësi me Rasim SelmanajDonika Kadaj-Bujupi dhe Rasim Selmanaj tashmë nuk janë vetëm koleg partie.Kjo për arsye se djali i ish-kryetarit të Deçanit është fejuar me vajzën e kunatit të deputetës së AAK-së.

Në profilet e tyre zyrtare në ‘Facebook‘ qarkulluan fotografi të fejesës, çifti morën edhe urime të shumta.

Në fejesën e Premtimit dhe Enduelës, ishin të pranishëm të afërmit e të dyja familjeve.

 

 

 

 

 

 

Menu Title