.
×

Ermali ngacmon prezantuesen për bluzën e hapur (Foto)​Ilda Bejleri është ndër prezantueset më atraktive shqiptare, ndërsa për këtë është i vetëdijshëm, aktori, këngëtari dhe prezantuesi, Ermal Mamaqi

Këtë të diel, ai ka postuar një fotografi të përbashkët me bukuroshen dhe nuk ka mundur të mos e ngacmojë për ekspozimin gjoksit.

“Ju pëlqen bluza ime? E di e di, është pak e hapur”, ka shkruar komiku pranë fotografisë.