[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ermal Fejzullahu i bën dhuratë bashkëshortes një veturë “Range Rover” në vlerë afro 80 mijë euroErmal dhe Ariana Fejzullahu janë një ndër çiftet më të dashura për publikun shqiptar.  Këngëtari jo rrallëherë surprizon bashkëshorten e tij, duke mos munguar edhe dedikimet plot dashuri që bën për të.

Kësaj radhe ai i bëri dhuratë një veyurë të tipit Range Rover, vlera e të cilit kap shifrën e afro 80 mijë eurove.

Këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi të bërë, ndërsa i shkruan t’a gëzoj atë.Ermal dhe Ariana Fejzullahu ka vite që janë martuar dhe tashmë kanë katër fëmije, një djalë dhe tri vajza.

VIDEO

Menu Title