.
×

Era Istrefi është mirë, koncerti do të mbahet (Foto)Botapress, 30 tetor

Këngëtarja Era Istrefi para pak orëve i ishte nënshtruar marrjes së një infuzioni si pasojë e lodhjes. Indeksonline merr vesh që tani ajo është mirë dhe e gatshme për ta mbajtur koncertin i cili është i paraparë që të mbahet sonte në Berlin në të cilin do të performojnë së bashku me reperin Ledri.