.
×

Enver Hoxha kërkon që deputetët të mos e lëshojnë sallën pa e votuar demarkacionin 

Deputeti I Partisë Demokratike të Kosovës kërkon që cështja e demarkacionit të votohet.

Sipas tij konsesusi politik duhet që të mos jetë si pasojë e lodhjes fizike por konsensus i  pjekjes politike.

Vota që jipet sot pro marrëveshjës  do të jetë celës I lirisë së popullit dhe zhvillimeve të shtetit drejt BE-së, shkruan Botapress.info

Është vota më e rëndësishme që do ta jep Kosova këto 10 vitet e ardhëshme.

Nëse ka fakte të reja kjo marrëveshjë do të ratifikohet shton më tutje Hoxha./Botapress.info/