[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Enrique Iglesias, me një fotografi të ëmbël konfirmon lindjen e fëmijës së tretëEnrique Iglesias dhe Anna Kournikova janë bërë prindër për herë të tretë. Lajmin e bëri të ditur vëllai i këngëtarit, Julio Iglesias, shkruan Indeksonline.

Ai në një intervistë tha: “Vëllai im ka tre fëmijë. Ai është shumë i lumtur”. Enrique përmes një fotografie në Instagram, e ka konfirmuar se është bërë baba për herë të tretë.

Fëmija erdhi në jetë më 30 janar. Në fotografi, ai mban foshnjën e posalindur. Çifti kanë dy binjakë të quajtur Lucy dhe Nicholas.

Menu Title