.
×

Endriti i lumtur në Londër, ja pran kujt! 

Endrit Thaci në një fotografi të postuar në rrjetin social “Instagram” tregon çaste nga promovimi I librit biografik të babit të tij dhe të dy duken të qeshur nga ky moment mjaft me rëndësi për presidentin e Republikës së Kosovës, shkruan Botapress.info

Endriti u bë emër mjaft I përfolur ne mediat rozë.

U përfol për lidhjet e tij të mundshme me bukuroshet kosovare, Drita Stublla e cila është motra e kreatorës së famshme Lia Stublla dhe me Anita Nikaj e cila u bë e njohur nga roli I saj si “Xhesika” nga seriali “O Sa Mirë”./Botapress.info/

Për më shumë shikoni fotografinë:

Sot në promovimin e librit biografik për Babin në Londër #proud

A post shared by endritthaci (@endritthaci) on