.
×

Enca kundër reperave: Duan nuse për shtëpi kur vetë kanë 100 të dashuraKëngëtarja Enca Haxhia ka shprehur indinjimin e saj pasi sipas saj reperat shqiptarë duan të martohen me një vajzë të mirë për shtëpi, por në fakt vet kanë 100 të dashura të tjera.

“Aww sa e ëmbël që këta artistët/reperët e duan një cikë të mirë, të bukur, të urtë, besnike që ta marrin nuse dhe ta mbyllin në shtëpi derisa të vijë dita të martohen. Por kanë 100 te dashura ama. Cikaa mos harxhoni jetën tuaj duke ndjekur burrat, kënaquni derisa të gjeni një djalë për shtëpi. Harxhojini kohën këtyre reperëve.”-përfundon këngëtarja,e cila njihet për postimet e saj mjaft ekstravagante.