[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Emrat e kandidatëve për deputetë në listën e LDK-së nga IstoguBotapress 13 Janar – Sot në mbledhjen e kryesisë së Lidhjes Demokratike të Kosovës- Dega në Istog, të kryesuar nga kryetari Haki Rugova u nominuan kandidat për Deputet nga Dega e Istogut.

Dega e LDK-së në Istog ka nominuar Ilir Ferati, Besart Dreshaj dhe Shkëmb Manaj.

Kujtojmë që zgjedhjet parlamentare do të mbahen më 14 shkurt./Indeksonline

Menu Title