.
×

Elitës nis t’i fryhet barku, këtë e dëshmon në fustanin e zi (Foto)Ditë më parë Indeksonline ka raportuar ekskluzivisht për shtatzëninë e prezantueses Elita Rudi. Elita dhe Gjiko lidhjen e tyre së fundi e kururzuan me fejesë teksa ditët janë të pakta deri në ditën e dasmës së tyre.

Por këtë herë ajo saktësisht e dëshmon se barku i saj vetëm sa po fryhet, transmeton Indeksonline.

E veshur me një fustan të zi, nën gjunjë Elita duket me shumë stil dhe paksa e ënjtur tek pjesa e hundës në fytyrë gjë që ndodhë tek shumë vajza të cilët janë në muajt e shtatzënisë. Sigurisht Elita bukurinë e saj nuk e largon asnjëherë, vetëm sa e shtona të me rregullimin e pamjes.