.
×

Elita Rudi bën një ndryshim, zbulon pamjen e saj të reMegjithëse prej disa kohësh kishte vendosur t’i qëndronte besnike look-ut të saj natyral, Elita Rudi s’ka duruar dot dhe e ka bërë një ndryshim në pamjen e saj.

Kishte kohë që nuk ndryshonte look dhe i qëndronte besnike flokëve të saj natyralë.

Por tashmë Elita Rudi vendosi që të bënte një ndryshim e të lyente flokët.

Madje të gjithë procesin e ndryshimit, moderatorja e njohur ka vendosur që ta regjistrojë nga fillimi deri në fund.

Elita ka ndarë me fansat e saj të shumtë videon e lyerjes së flokëve në kanalin e “Youtube”, ndërsa njofton ndjekësit se tashmë do ta shohim me një tjetër pamje.

View this post on Instagram

@kacilleshi 🍫

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on