[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ekspozita e Kosovës “Dikur një herë dhe kurrë më”Më 10 Qershor, 2019, do të shënohet 20-vjetori i përfundimit të luftës në Kosovë ku u vranë mijëra njerëz, e shumë prej tyre ishin edhe fëmijë.

Tani një ekspozitë në Prishtinë i nderon viktimat më të rinj të luftës me ekspozitën ““Once Upon a Time and Never Again” – “Dikur një herë dhe kurrë më”.

Menu Title