.
×

Ekskluzive:Nexhmedin Spahiu e nxjerr me prejardhje shqiptare kriminelin Milosheviq 

Publucisti dhe njohësi i rrethanave historike Nexhmedin Spahiu e ka nxjerrë kasapin e Ballkanit me prejardhje shqiptare. Në një postim të tij në Facebook, Spahiu ka shkruar se fisi Vasojevic është  fis shqiptar i sllavizuar e prej këtij fisi ka prejardhjen edhe Slobodan Milosheviq, transmeton Botapress.

Ja postimi i Spahiut në Facebook: