.
×

Egzona sjell në jetë fëmijët, Albatriti bëhet baba i binjakëveAlbatrit Muqiqi është bërë baba për herë të dytë. Viti 2019 ka nisur ëmbël për çiftin Albatrit e Egzona Muqiqi. Ata janë bërë prindër për herë të dytë, pasi Egzona ka sjellë në jetë sot binjakët, shkruan Gazeta Express.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtari, i cili ka postuar fotografinë e binjakëve, një djalë dhe një vajzë, të cilëve i kanë lënë emrin Elia dhe Erald.

I dëshirojmë jetë të gjatë vëllait dhe motrës së vajzës më të madhe të çiftit, Amelias