[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Edi Rama vjen me një postim epik pas fitores së Shqipërisë dhe KosovësKryeministri i Shqipërisë Edi Rama nuk u ka rezistuar dot emocioneve pas fitores së Shqipërisë dhe Kosovës natën e sotme.Ai në rrjetin social Facebook shkruan se kjo ishte një super mbëmje.

Postimi i plotë:

SUPER MBRËMJE⚽️???

Publiée par Edi Rama sur Lundi 14 octobre 2019

Menu Title