[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Edhe një surprizë e bukur nga motra për vëllaun, i sjell Gold Ag dhe Shyhrete BehlulinMotra për vëllanë është gjithmonë në gjendje të bëj më të mirën e mundshme.Kështu ka ndodhur edhe në një aheng familjar së fundi në një familje shqiptare.

Motra I ka bërë dhuratë vëllaut të saj, duke I sjellë dy këngëtarët më të mirë të skenës muzikore shqiptare, Gold Ag dhe Shyhrete Behlulin.

Reagimi I tij por edhe i mysafirëve ka ndezur edhe më tej atmosfërën.

Ja video:

VIDEO

Menu Title