[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Edhe një këngëtare i bashkohet AAK-sëBotapress 23 Gusht – Partisë së Ramush Haradinaj i është bashkuar edhe një artiste. AAK-së po i bashkohen me radhë artistët e estradës.

Pas fjalëve se Labinot Tahiri është gati të aderojë në këtë parti, edhe këngëtarja Aida Doci është parë se i është bashkuar.

Në një event të mbajtur nga partia, është parë edhe Aida shumë pranë Ramushit dhe bashkëshortes së tij.

Këngëtarja e baladave dhe muzikës popullore duket se tash po kërkon karrierë edhe në politikë./

Menu Title